Programma zondag

Bosma en Schuur Jeugdtoernooi 2021

 

JO09 Regio

Zondag 29 augustus

 

Informatie speelwijze:

- spelers 6 x 6

- speeltijd 15 minuten

- veldafmeting 42,5 x 30

 

Poule

HSC 

HS’88

Helpman

Velocitas 1897

 

Wedstrijdschema veld 1:

12.15 – 12.30 uur HSC - HS’88 

12.35 – 12.50 uur Helpman - Velocitas 1897 

12.55 – 13.10 uur HSC - Helpman 

13.15 – 13.30 uur HS’88 - Velocitas 1897 

13.35 – 13.50 uur HSC - Velocitas 1897 

13.55 – 14.10 uur HS’88 - Helpman 

 

Finales:

14.20 – 14.35 uur Nr. 3 - Nr. 4

14.40 – 15.00 uur Nr. 1 - Nr. 2

 

 

De prijsuitreiking is aansluitend bij de geluidswagen.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

JO09 BVO

Zondag 29 augustus

 

Informatie speelwijze:

- spelers 6 x 6

- speeltijd 15 minuten

- veldafmeting 42,5 x 30

 

Poule

AFC Ajax 1

FC Emmen 1

Werder Bremen

AFC Ajax 2

AFC Ajax 3

FC Emmen 2

 

 

Wedstrijdschema veld 4:

12.00 – 12.15 uur Ajax 1 - FC Emmen 1

12.20 – 12.35 uur Ajax 3 - FC Emmen 2

12.40 – 12.55 uur Ajax 1 - Werder Bremen

13.00 – 13.15 uur Ajax 2 - FC Emmen 2

13.20 – 13.35 uur Ajax 2 - Ajax 1

13.40 – 13.55 uur FC Emmen 1 - FC Emmen 2

14.00 – 14.15 uur Ajax 1 - Ajax 3

14.20 – 14.35 uur Werder Bremen - FC Emmen 2

14.40 – 14.55 uur Ajax 2 - Ajax 3

15.00 – 15.15 uur FC Emmen 2 - Ajax 1

 

 

Wedstrijdschema veld 5:

12.00 – 12.15 uur Werder Bremen - Ajax 2

12.40 – 12.55 uur FC Emmen 1 - Ajax 3

13.20 – 13.35 uur Werder Bremen - Ajax 3

14.00 – 14.15 uur FC Emmen 1 - Ajax 2

14.40 – 14.55 uur FC Emmen 1 - Werder Bremen 1

 

De prijsuitreiking is aansluitend bij de geluidswagen.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

BVO JO12

Zondag 29 augustus

 

Informatie speelwijze:

- spelers 8 x 8

- speeltijd 20 minuten

- veldafmeting 64 x 42,5 m

 

Poule A

FC Groningen 1

FC Emmen 1

SC Heerenveen 1

SC Cambuur 1

FC Den Bosch 1

 

Wedstrijdschema poule A veld 4

11.00 – 11.20 uur FC Groningen 1 - FC Emmen 1

11.22 – 11.42 uur SC Heerenveen 1 - SC Cambuur 1

11.44 – 12.04 uur FC Den Bosch 1 - FC Groningen 1

12.06 – 12.26 uur FC Emmen 1 - SC Cambuur 1

12.28 – 12.48 uur SC Heerenveen 1 - FC Den Bosch 1

12.50 – 13.10 uur FC Groningen 1 - SC Cambuur 1

13.12 – 13.32 uur FC Emmen 1 - FC Den Bosch 1

13.34 – 13.54 uur SC Heerenveen 1 - FC Groningen 1

13.56 – 14.16 uur SC Cambuur 1 - FC Den Bosch 1

14.18 – 14.38 uur FC Emmen 1 - SC Heerenveen 1

 

 

Poule B

FC Groningen 2

FC Emmen 2

SC Heerenveen 2

SC Cambuur 2

FC Den Bosch 2

 

Wedstrijdschema poule B veld 5

11.00 – 11.20 uur FC Groningen 2 - FC Emmen 2

11.22 – 11.42 uur SC Heerenveen 2 - SC Cambuur 2

11.44 – 12.04 uur FC Den Bosch 2 - FC Groningen 2

12.06 – 12.26 uur FC Emmen 2 - SC Cambuur 2

12.28 – 12.48 uur SC Heerenveen 2 - FC Den Bosch 2

12.50 – 13.10 uur FC Groningen 2 - SC Cambuur 2

13.12 – 13.32 uur FC Emmen 2 - FC Den Bosch 2

13.34 – 13.54 uur SC Heerenveen 2 - FC Groningen 2

13.56 – 14.16 uur SC Cambuur 2 - FC Den Bosch 2

14.18 – 14.38 uur FC Emmen 2 - SC Heerenveen 2

 

Finalewedstrijden: 14.48 – 15.08 uur

1e en 2e plaatsveld 4 Nr. 1 poule A - Nr. 1 poule B

3e en 4e plaats veld 5 Nr. 2 poule A - Nr. 2 poule B

 

De prijsuitreiking is aansluitend bij de geluidswagen.

 

 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!