Programma zaterdag

Bosma en Schuur Jeugdtoernooi 2021

 

JO11 Regio

Zaterdag 28 augustus

 

Informatie speelwijze:

- spelers 8 x 8

- speeltijd 20 minuten

- veldafmeting 64 x 42,5 m

 

Poule 

HSC

HS‘88

Helpman 

Velocitas 1897 

Be Quick 1887 1

Be Quick 1887 2

 

Wedstrijdschema veld 1

11.00 – 11.20 uur HSC - HS’88

11.25 – 11.45 uur Be Buick 1877 1 - Be Quick 1887 2

11.55 – 12.15 uur HSC - Helpman

12.20 – 12.40 uur Velocitas 1897 - Be Quick 1887 2

12.50 – 13.10 uur Velocitas 1897 - HSC

13.15 – 13.35 uur HS’88 - Be Quick 1887 2

13.45 – 14.05 uur HSC - Be Quick 1887 1

14.10 – 14.30 uur Helpman - Be Quick 1887 2

14.40 – 15.00 uur Velocitas 1897 - Be Quick 1887 1

15.05 – 15.25 uur Be Quick 1887 2 - HSC

 

Wedstrijdschema veld 2

11.00 – 11.20 uur Helpman - Velocitas 1897

11.55 – 12.45 uur HS’88 - Be Quick 1897 1

12.50 – 13.10 uur Helpman - Be Quick 1897 1

13.45 – 14.05 uur HS’88 - Velocitas 1897

14.40 – 15.00 uur HS’88 - Helpman

 

De prijsuitreiking is aansluitend bij de geluidswagen.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

JO10 BVO

Zaterdag 28 augustus

 

Informatie speelwijze:

- spelers 6 x 6

- speeltijd 20 minuten

- veldafmeting 42,5 x 30 m

 

Poule

AFC Ajax 1

FC Emmen 1

SC Cambuur 

AFC Ajax 2

FC Emmen 2

AFC Ajax 3

 

Wedstrijdschema veld 3:

11.00 – 11.20 uur Ajax 1 - FC Emmen 1

11.25 – 11.45 uur FC Emmen 2 - Ajax 3

11.55 – 12.15 uur Ajax 1 - SC Cambuur 

12.20 – 12.40 uur Ajax 2 - Ajax 3

12.50 – 13.10 uur Ajax 2 - Ajax 1

13.15 – 13.35 uur FC Emmen 1 - Ajax 3

13.45 – 14.05 uur Ajax 1 - FC Emmen 2

14.10 – 14.30 uur SC Cambuur - Ajax 3

14.40 – 15.00 uur Ajax 2 - FC Emmen 2

15.05 – 15.25 uur Ajax 3 - Ajax 1

 

 

Wedstrijdschema veld 4

11.00 – 11.20 uur SC Cambuur - Ajax 2

11.55 – 12.45 uur FC Emmen 1 - FC Emmen 2

12.50 – 13.10 uur SC Cambuur - FC Emmen 2

13.45 – 14.05 uur FC Emmen 1 - Ajax 2

14.40 – 15.00 uur FC Emmen 1 - SC Cambuur 

 

De prijsuitreiking is aansluitend bij de geluidswagen.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

JO11 BVO

Zaterdag 28 augustus

 

Informatie speelwijze:

- spelers 8 x 8

- speeltijd 20 minuten

- veldafmeting 64 x 42,5 m

 

Poule 

AFC Ajax 1

FC Emmen 1

SC Cambuur 

SC Heerenveen 

AFC Ajax 2

FC Emmen 2

 

 

Wedstrijdschema veld 5:

11.00 – 11.20 uur Ajax 1 - FC Emmen 1

11.25 – 11.45 uur Ajax 2 - FC Emmen 2

11.55 – 12.15 uur Ajax 1 - SC Cambuur 

12.20 – 12.40 uur SC Heerenveen - FC Emmen 2

12.50 – 13.10 uur SC Heerenveen - Ajax 1

13.15 – 13.35 uur FC Emmen 1 - FC Emmen 2

13.45 – 14.05 uur Ajax 1 - Ajax 2

14.10 – 14.30 uur SC Cambuur  - FC Emmen 2

14.40 – 15.00 uur SC Heerenveen - Ajax 2

15.05 – 15.25 uur FC Emmen 2 - Ajax 1

 

 

Wedstrijdschema veld 6:

11.00 – 11.20 uur SC Cambuur - SC Heerenveen 

11.55 – 12.15 uur FC Emmen 1 - Ajax 2

12.50 – 13.10 uur SC Cambuur - Ajax 2

13.45 – 14.05 uur FC Emmen 1 - SC Heerenveen 

14.40 – 15.00 uur FC Emmen 1 - SC Cambuur 

 

 

De prijsuitreiking is aansluitend bij de geluidswagen.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

JO13 Regio

Zaterdag 28 augustus

 

Informatie speelwijze:

- spelers 11 x 11

- speeltijd 20 minuten

- veldafmeting 100 x 64 m

 

Poule

HSC 

HS‘88

Helpman 

Velocitas 1897 

 

Wedstrijdschema veld 1:

12.00 – 12.20 uur HSC - HS’88 

12.25 – 12.45 uur Helpman - Velocitas 1897 

12.50 – 13.10 uur HSC - Helpman 

13.15 – 13.35 uur HS’88 - Velocitas 1897 

13.45 – 14.05 uur HSC - Velocitas 1897 

14.10 – 14.30 uur HS’88 - Helpman 

 

Finales:

14.40 – 15.00 uur Nr. 3 - Nr. 4

15.05 – 15.25 uur Nr. 1 - Nr. 2

 

 

De prijsuitreiking is aansluitend bij de geluidswagen.

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!