Schoolvoetbaltoernooi

Programma 11-tal schoolteam en 7-tal meisjesvoetbal op 14 april 2016 

Sportpark Henk Bruins Sappemeer ( HSC)
LINK PRINTVERSIE

De deelnemende teams aan dit toernooi zijn:  (met goede bal en grensrechter!)

11-tal voetbal

 

Poule A                                       Poule B1                                       Poule B2

1 T. Thijssenschool Vosholen    1 Het Ruimteschip            1. ‘t Heidemeer

2 G. Majellaschool                      2 T. Thijssenschool Boswijk         2 De Regenboog

3 St. Antoniusschool                   3 Het Galjoen                                3 Walstraschool

4 Van Heemskerckschool

5 N. Bulderschool     

 

Wedstrijdschema Poule A op veld 2 voor de tribune:

 

12.00-12.20 uur          T. Thijssenschool V.               - G. Majellaschool

12.22-12.42 uur          St. Antoniusschool                 - Van Heemskerckschool

12.44-13.04 uur          T. Thijssenschool V.               - N. Bulderschool

13.06-13.26 uur          G. Majellaschool                    - St. Antoniuschool

13.28-13.48 uur          Van Heemskerckschool         - N. Bulderschool

13.50-14.10 uur          T. Thijssenschool V.               - St. Antoniusschool

14.12-14.32 uur          G. Majellaschool                    - N. Bulderschool

14.34-14.54 uur          Van Heemskerckschool         - T. Thijssenschool V.

14.56-15.16 uur          St. Antoniusschool                - N. Bulderschool

15.18-15.38 uur          G. Majellaschool                    - Van Heemskerckschool

 

Poule B1 en B2 op het hoofdveld:

 

12.00-12.22 uur          Het Ruimteschip                    - T. Thijssenschool B.

12.24-12.46 uur          ’t Heidemeer                           - De Regenboog

12.48-13.10 uur`         Het Ruimteschip                    - Het Galjoen

13.12-13.34 uur          ’t Heidemeer                           - Walstraschool

13.36-13.58 uur          T. Thijssenschool B.               - Het Galjoen

14.00-14.22 uur          De Regenboog                       - Walstraschool

14.24-14.46 uur          eindstand nr 3 B1                   -  eindstand nr 3 B2

14.48-15.10 uur          eindstand nr 2 B1                   -  eindstand nr 2 B2

15.12-15-34 uur          eindstand nr 1 B1                   -  eindstand nr 1 B2

 

Finalewedstrijd: 15.50-16.10 uur      Winnaar poule A – Winnaar poule B1/B2

 

7-tal voetbal meisjes

 

Poule A                                   Poule B1                                Poule B2                                

1. ‘t Heidemeer                      1. Van Heemskerckschool 1  1. St. Antoniusschool 2

2. N. Bulderschool                 2. G. Majellaschool                2. Van Heemskerckschool 2

3. T. Thijssenschool B.           3. T. Thijssenschool V.1         3. Het Galjoen

4. St. Antoniusschool 1

5. T. Thijssenschool V.2                               

 

Wedstrijdschema Poule A (trainingsveld oostzijde):

 

12.00-12.20 uur          ’t Heidemeer                          -           N. Bulderschool        

12.22-12.42 uur          St. Antoniusschool 1              -           T. Thijssenschool B.

12.44-13.04 uur          T. Thijssenschool V.2             -           ‘t Heidemeer

13.06-13.26 uur          N. Bulderschool                     -           T. Thijssenschool B.

13.28-13.48 uur          St. Antoniusschool 1              -           T. Thijssenschool V.2

13.50-14.10 uur          ’t Heidemeer                          -           T. Thijssenschool B.

14.12-14.32 uur          N. Bulderschool                     -           T. Thijssenschool V.2

14.34-14.54 uur          St. Antoniusschool 1              -           ‘t Heidemeer

14.56-15.16 uur          T. Thijssenschool V.2             -           T. Thijssenschool B.

15.18-15.38 uur          N. Bulderschool                     -           St. Antoniusschool 1

 

Wedstrijdschema Poule B1 en B2 (trainingsveld westzijde)

 

12.00-12.22 uur          Van Heemskerckschool 1      - G. Majellaschool

12.24-12.46 uur          St. Antoniusschool 2              - Van Heemskerckschool 2

12.48-13.10 uur          Van Heemskerckschool 1      - T. Thijssenschool V.1

13.12-13.34 uur          St. Antoniusschool 2              - Het Galjoen

13.36-13.58 uur          G. Majellaschool                    - T. Thijssenschool V.1

14.00-14.22 uur          Van Heemskerckschool 2      - Het Galjoen

14.24-14.46 uur          eindstand nr. 3 poule B1        - eindstand nr. 3 poule B2

14.48-15.10 uur          eindstand nr. 2 poule B1        - eindstand nr. 2 poule B2

15.12-15.34 uur          eindstand nr. 1 poule B 1       - eindstand nr. 1 poule B2

 

Finalewedstrijd: 15.50-16.10 uur      Winnaar poule A-Winnaar poule B1/B2

 

SPELREGELS VOETBAL

  1. De wedstrijden worden gespeeld volgens de reglementen van de KNVB.
  2. De wedstrijden worden geleid door neutrale scheidsrechters.
  3. Er wordt een halve competitie gespeeld. De winnaars van de poules A en B spelen de finale en de winnaar plaatst zich voor de regiofinale.
  4. Eindigen 2 of meer teams met een gelijk aantal punten, dan beslist het doelsaldo. Mocht ook het doelsaldo gelijk zijn, dan zal een beslissing verkregen worden door het nemen van strafschoppen (5) door 5 verschillende spelers. Indien nog gelijk, dan 1 strafschop per team tot er een winnaar is.
  5. De speeltijd bij de 11-tallen bedraagt  in poule A 20 min per wedstrijd en in poule B 22 min. Bij de meisjes 7-tallen is dit ook het geval.
  6. Indien een team zonder opgaaf van redenen wegblijft, wordt de wedstrijd met 5-0 verloren geacht.
  7. Bij elk team dient een leider aanwezig te zijn.
  8. Ieder team dient voor een goede wedstrijdbal en ( bij de 11-tallen) een grensrechter te zorgen.
  9. Na afloop van de wedstrijden dienen de scheidsrechters de uitslagen aan het wedstrijdsecretariaat mede te delen.
  10. In alle gevallen waarin dit reglement niet voorziet, beslist het wedstrijdsecretariaat.
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!